Mälestuskivi avamine

17.01.2019

03.01.2019 Vabadussõja relvarahu 99. aastapäeval, osalesid Jakob Westholmi Gümnaasiumi riigikaitse õpilased, kahe Liputoimkonnaga, Reaalkooli juures toimunud mälestusüritusel. Mälestasime omi koolivendasid ja ka teisi koolipoisse ja õpetajaid, kes andsid meie, sel ajal, noore riigi püsimajäämiseks kõige kallima! Oma elu!

See on ohverdus mida ei saa alahinnata!

Kell 14 oli meie kool esindatud ka Kuusalu kalmistul, kus avati  mälestuskivi Vabadussõjas esimesena langenud Soome vabatahtlikule, kes oli olnud aastakümneid tundmatu sõdur. Mälestuskivi avamisel osalased Eesti ja Soome kaitseministrid ning riigikaitseliste struktuuride esindajad. Ühtlasi kinkisime nii Eesti, kui ka Soome kaitseministrile JWG pühendusega raamatu "Koolipoisid Vabadussõjas" (ka meie poisid on seal mainitud).

Hiljem külastasime toimkonda kuuluvate õpilastega mälestusmärki, mis tähistab piiri, kus Eesti vabaduse eest võitlejad panid Vabadussõjas rindele piir. "Siia maani ja mitte kaugemale!".

Koolipere soovib oma vilistlasele õnne.

13.01.2019

Õnnitleme kooli vilistlast Triin Toomesaart, kes pälvis presidendi kultuurirahastu noore haridustegelase preemia, Kiusamisvaba Kooli juhina.

Kasutaja Jakob Westholmi Gümnaasium foto.

Foto © Mattias Tammet/VPK

Head uut aastat!

03.01.2019

Ilus tegu

21.12.2018

Abiturient Renita Palmi eestvedamisel koguti IX- XII klasside õpilastega 1100 eurot Laste- ja Noorte Kriisiprogrammi toetuseks. Annetust käisid gümnaasiumi jõuluhommikul vastu võtmas Maire Riis (programmi juht) ja Uku Presmann (juhatuse liige ja leinatoetuslaagrite vaba-aja juht). Ilusat jõuluaega kõigile. Programmi koduleht

Gümnasistide jõuluball 2018 Hollywood Glamour

20.12.2018

Mitu kuud korraldamist, sättimist, koogimüüki, organiseerimist, muretsemist, 4 tundi imelist balli, kauneid emotsioone, ulmeliselt õnnelikke inimesi, 5 tundi koristamist, tassimist, küürimist ja läbi ta saigi. Aitäh 102. lend!!! Te olete valmis maailma vallutamiseks. Fotod Hans Jakob Väär

Koolihooned suletud koolivaheajal

20.12.2018

Head külalised ja koolipere sõbrad,

Kevade ja Luise tn koolihooned on 22.12.2018 - 01.01.2019. a. suletud.

Kooli saate edastada vajalikke dokumente või kirju, jättes nad Kevade koolimaja postkasti või saates nad kooli kantselei e-mailile (kantselei@westholm.ee). Samuti vastab kooli kantselei koolivaheajal Teie kõnedele 27.12 ja 28.12., aga seda vaid kaughalduse teel.

Soovime Teile häid saabuvaid pühi ning kohtumisteni juba uuel aastal!

Kooli jõulukontsert

11.12.2018

12. detsembril toimus kooli jõulukontsert Tallinna Metodisti kirikus . Kaia Riksoni fotod. Kontserdi kava.

Aktus "Läti 100"

11.12.2018

6. detsembril tähistas meie kool väikese hilinemisega  Läti Vabariigi 100. sünnipäeva. Toimus pidulik aktus, kus esinesid Revalia poistekoor, Limbaži noorte tantsuansambel Jampadracis, Läti Suursaatkonna sekretär Gunita Šlara ning X klassi õpilased Tiina Kaal ning Kris Robin Karu. Aula kõrval  ja II korrusel saab tutvuda teemakohaste stendidega. Suur tänu VIa, IX a, XI klassi õpilastele tõlketöö ning kõigile inglise keele õpetajatele juhendamise eest. Suur tänu ka Westmeedia ringi poistele, kes aktuse üles filmisid. Aktuse video

10.12.2018 Robotexil