Stiilinädal 12.-16. veebruaril Luise tänava koolimajas

Esmaspäeval oli pidulik päev, sest meie kool sai 109 aastaseks. Toimusid pidulikud aktused, esines meie kooli vilistlane härra Kaljo Sõerde. Ta rääkis oma kooliaja väga põnevatest ja vahvatest juhtumistest, viisakusest ja kooli sümbolitest.
Teisipäeval oli peakatete päev, kus igaüks võis valida endale sobiva peakatte. Kõik võtsid aktiivselt osa ja peakatteid oli väga mitmesuguseid.

Kolmapäeval oli sõbrapäev, südamete ja punane päev. Kõikidele sõpradele valmistati tervituskaardid, kogunemistel õnnitlesime igast klassist kõige sõbralikumat tüdrukut ja poissi.

Neljapäeval oli leiutajate ja võlurite päev. Maja täitus põnevate katsete, trikkide ja leiutistega. Ringi lendasid võlurid. Kõiki leiutisi sai näha aula aknalaudadel ja neid oli tõepoolest väga mitmesuguseid - stressieemaldaja, veeta akvaarium, läpakas, sokirott, rakett jne, jne, jne

Reedel tähistasime sea-aasta algust põrsapäevaga ja olime kõik roosad põrsad, maskides ja kostüümides. Panime üles sea-aasta alguse puhul näituse.

Kõigil stiilinädala päevadel hindasime klasside osavõttu ja selgusid parimatest parimad. 1.-3. klassideni võitis 2.a klass ja 4.-5. klasside arvestuses 4.a klass.