Perepäev

Laupäeval 14. aprillil oli algklasside majas Luise 38 palju sagimist. Toimus kooli tutvustav perepäev. Koolimaja uudistama kogunes hulganisti sügisel kooliteed alustavaid lapsi koos vanematega. Vaadati slaidiprogrammi algklasside mitmekesisest koolielust, kuulati meeleolukat kevadkontserti. Lapsed said joonistada ja 5.a klassi õpilastega mängutoas mängida. Vanematele tutvustati õppetöö korraldust, kooli traditsioone ja tulevikuperspektiive. Näitusel oli võimalik näha mitmeid õpilaste kunsti- ja käsitöid, omaloomingut, õpimappe ja lugemispäevikuid. Samuti saadi ülevaade, milline on Jakob Westholmi Gümnaasiumi koolivorm.

Esimene kohtumine koolis oli tore ja loodame sügisel ühise kooliperena taas kohtuda!

PILDID