Kaks meeleolukat kontserti Kevade tänava aulas

Aprill kui "Jazzkaare" kuu  tõi ka meie kooli mõnusat džässmuusikat. 19. aprillil esines põhikoolile Georg Otsa nimelise Muusikakooli bigbänd. Orkestrit juhatas Siim Aimla. Mängiti  selle žanri klassikat. Laulusolistina astus üles Anna Põldvee. Palade vahele esitas Siim Aimla viktoriiniküsimusi ning jagas õigesti vastanutele ka ohtralt kingitusi. Kui dirigent koolirahva seast julgeid improviseerima kutsus, siis ei lasknud Joel-Rasmus Remmel ennast kaua paluda. Koos orkestriga esitati pala "Summertime". Õpetajate arvates oli publik veidi uimane ning ei läinud muusikaga kaasa. Tundub, et tänulikum publik gümnasistide näol jäi seekord ainetundidesse.

4. mail andis aulas kontserdi Rakvere Muusikakooli orkester. Kollektiivi juhatab meie kooli endine õpilane ja õpetaja John Tungal. Kuulamiseks pakuti nii klassikat, eesti autoreid kui ka muusikalide seadeid. Enne viimast lugu palus õpetaja Eenma lastele ka kõiki orkestripille eraldi näidata. Kontsert lõppes suure üllatusega. John Tungal oli orkestrile seadnud Jakob Westholmi Gümnaasiumi laulu, mida koos kooliperega ka uhkelt esitati.