Kümnendike moekollektsiooni suur edu

Sellel kevadel on kümnendate klasside moekollektsioon "Mineviku varjud III maailmasõjas" osalenud juba neljal konkursil.Kooli võistlusel tuldi I kohale, mis andis  õiguse edasipääsuks ülelinnalisele konkursile "Sedamoodi 2007". Pingelises võistluses Salme Kultuurikeskuses 4. aprillil jagati II-III kohta Kanutiaia Noortemaja õmblusringiga. Vaieldamatuks publikulemmikuks tuleb aga aplausi ja kisakoori tõttu lugeda just meie gümnasistide kollektsiooni. Samal konkursil osales põhikooli arvestuses ka IX b klassi kollektsioon, mille autor on Mirjam Mäeots.

Kümnendike võitlusjanu aga see ei pärssinud. Üles astuti Viru Keskuse moekonkursil "Fibit" . Seekord kandsid kollektsiooni professionaalsed naismodellid . Auhinnalist kohta välja ei võideldud, aga uue kogemuse võrra rikkamaks said kindlasti kõik osalejad.

Neljandat korda võistles kollektsioon noortefestivali "Vägivallata noorus" moekonkursil. Seekord saavutati II koht. Lõpuks tahaks tänada autoreid Liisa Orgnat, Rea Lesta, Ingel Martinit ja Johanna Eenmat. Tiimi kuulusid veel modellid Erin Tooma, Mihkel Lindpere, Stiina Olei, Anita Toomingas, Joel-Rasmus Remmel, Arne Tohver, Anna-Kristiina Vilbo, Juhani Särglepp, Simeoni Sundja, Henry Kehlmann ja Leeni Uibo. Erilised tänud kuuluvad ka ema Orgnale ja isa Eenmale, kes kollektsiooni ja aksessuaare mööda erinevaid esinemispaiku transportisid.

Fotosid kollektsioonist võib näha Haridusameti  ja Kanutiaia koduleheküljel.