Tublid Poola tundjad Westholmi Gümnaasiumist

28. septembril toimus Tõnismäe Reaalkoolis Poola saatkonna poolt sponsoreeritud üle-eestiline viktoriin "Lähedal asuv ja kauge Poola". Põhikooli arvestuses kaotas napilt 0,5 punktiga I koha meie kooli 9.a klassi õpilane Jaak Erik Laja. Syd Francis Pedaru samast klassist saavutas 8. koha. Kokku oli võistlejaid selles vanuseastmes 23. Gümnasistide ning üliõpilaste vanuserühmas (osalejaid 15) jagas Jelizaveta Tsedenova (12.b) II-III kohta. Tema klassiõde Efrata Tees teenis välja V koha. Kindlasti poleks meie võistlejatel nii hästi läinud, kui neid ei oleks treeninud meie oma kooli Poola ekspert õpetaja Vassili Juga. Auhinnatseremoonia toimub 9. oktoobril Poola saatkonnas. Õnnitleme tervet võistkonda. Poola saatkond kinkis koolile palju huvitavat materjali, raamatuid ja CD plaate.