Lastekaitse Liidu võistlusmängu Põhja-Eesti vooru võitis J. Westholmi Gümnaasium

23. novembril toimus Lastekaitse Liidu võistlusmängu “Kas mina tean?” Põhja-Eesti piirkonna poolfinaal, mille võitis meie kooli 8.a ja 9.c õpilaste võistkond.

Võistlusmängu põhivaldkond on seotud laste õiguste ja kohustustega, lisaks sellele tuleb tunda nii inimese- kui ka kodanikuõpetuse teemasid. Poolfinaal sisaldas viktoriini, juhtumianalüüsi, osavusmängu, väitlust ja koduse ülesandena tuli teha uurimistöö ning selle juurde koostada küsimustik. Nüüd tuleb hakata valmistuma finaaliks, seal võistlevad 4 paremat kooli üle Eesti. Meie kooli võistkonda kuuluvad Alice Aho, Martin Arro ja Tanel Veske 8.a ning Anna-Kristiina Iher, Liisel Vellend ja Rasmus Sepping 9.c klassist. Õpilasi juhendab õp Thea Rumberg.