Lastekaitse Liidu üle-eestiliselt võistlusmängult hinnaline koht esikolmikus

Lastekaitse Liidu võistlusmäng “Kas mina tean?” on nüüdseks läbi saanud. 13. detsembril Tallinnas Õpetajate majas toimunud finaal pani sellele väärika punkti. Kuigi Jakob Westholmi Gümnaasiumi õpilaste võistkond koosseisus Alice Aho, Martin Arro ja Tanel Veske 8.a ning Anna-Kristiina Iher, Liisel Vellend ja Rasmus Sepping 9.c klassist oli eelnevates voorudes väga edukas olnud, tuli seekord tunnistada Võru I põhikooli paremust. 54 punktiga esikohale jõudnud võrukad edestasid II ja III kohta jagama jäänud Jakob Westholmi Gümnaasiumi ja Haapsalu Wiedemanni Gümnaasiumi kahe punktiga. Meie kooli õpilased jõudsid nii kaugele õp Thea Rumbergi juhendamisel.
Finaalis pidid võistkonnad esitlema ja kaitsma oma uurimistöid, võistlema Euroopa Liidu ja NATO teemalises viktoriinis, etendama erinevaid rolle rollimängus ja väitlema internetiportaali rate.ee teemal.