Solistide võistlus WestFest 2008

Jakob Westholmi Gümnaasiumi

solistide võistlus 29.mail 2008 kell 11.00

                  

I KLASS

 

1) Mariliis Kalda                            Vallatu tee (K.Levin)

2) Georg Rasmus Mäe                   Vahetund (R. Eespere/L. Tungal)

3) Margareth Targo                      Karvast sõpra oodates ( H.Hindpere/P.Aimla)

4) Rebecca Tamm                        Tiliali – tuliali (soome rahvalaul)

5) Rosena Melvin                          Väike muusik (A. Martensoo/E. Esop)

6) Grete Simonlatser                     Muinasjutulaul (M. Pullerits)

7) Agne Liis Jõgi                           Minu ema on hea (R. Kõrgemägi/E. Esop)

8) Pille Riin Laurfeld                      Vennad on mul suured mehed (Läti rahvalaul)

 

II-III KLASS

 

1) Evert Pol Poom                       Mänguasjade rongkäik (K.Sillamaa)

2) Johanna Liisa Aimla                  Väike päike (H.M.Arder)

3) Ave Palm                               Mõista , mõista  (A.Röömel)

4) Laura Schifrin                         Kättemaks (T.Kivimäe/L.Tungal)

5) Tuuli Teltvei                           Tige tigu (P. Rips/ H. Vilep)

6) Kasper Kaar                           Lõokesele (J. Haydn/H. Kaljuste)

7) Piia - Liis Ojasaar                    Tingel-tangel (V. Lipand/H. Mänd)

8) Caroly Leppikson                     Mu sõbrake (O. Ehala/H. Karmo)

9) Lauri Johannson                      Oleks (M. Gašparenko/H. Mänd)

10) Brigitta Perlmann          Lapsepõlv on lahe aeg (P. Rips/L. Tungal)

11) Pirgit Sirel                            Asjade otsimine (Ü. Vinter/E. Vetemaa)             

12) Hanna Veermäe                     Must mees (U.Naissoo/H.Karmo)

13) Laura Rulli                            Lapse laul ( P.Rips /L.Tungal)

14) Grete Raudsepp                     Viimane nõid (E.Tamberg/H.Mänd)

15) Kersti Karlson                        Rõõm (A.Röömel/A.Röömel)                    

16 Lenne Liisa Heinoja                  Hirmud ( P.Rips/L.Tungal)

 

IV-V KLASS

 

1) Anton Lossitski                       Laul lapsest, koerast ja linnust (T. Kivimäe/E. Niit

2) Ene Liis Lisovik                        Armutu on ema (P. Pajusaar/ L.Tungal)    

3) Loora-Elise Kaarelson               On mõnikord laps (L. Bart muusikalist „Oliver“)    

4) Mirjam Laaneots                      Majakene mere ääres (Ü. Vitner/E. Vetemaa)     

5) Andre Saareli                          Kevad (E. Neiland/(sdn A. Nurk)

6) Elisa Ainjärv                           Kuninganna unenägu (P.Pormeister Rips/L.Tungal

7) Janar Adler                             Kiigepolka (T. Kärkki/H. Karmo)

8) Joosp Allik                              Matise laul (K. Kikerpuu/K. Kass)

9) Liis Gunin                               Kannikesed emale ( H.Herman/K.Kirsi)

10) Ketlin Vessart                       Montparnasse`lapsed ( C.Brun/H.Karmo)                     

                       

Kell 14.00

VI-VII KLASS

 

1) Lembi Sillandi                    Majake mere ääres (Ü.Vinter)

2)     Carolin Beres                    What dreams are made of (Hillary Duff)

3)     Liisa Hõbe                        Dear, Mr. President (Pink)

4)     Heleri Pärmik                     Su sõber hea (K.Kuusk)

 

VIII-IX KLASS

 

1) Irma Külaviir                      Soldier of fortune (Deep Purple)

2) Raymond Alan Margus         Stranger things have happened (Foo Fighters)

3)     Kristin Brett                      One of Us (B.Brazillian)

4) Georg Jõgi                        Waterfall

5)     Triin Sibul                        Leave the Piecec (The Wreckers)

6)     Amanda Rass                    Mind veel ei ole (A.Oit)

7)     Liina-Johanna Kuusk           Sinu poole (P.Pajusaar)

8)     Eva-Riin Rückenberg           I Cant´t Make You love Me (M.Reid/A.Shamblin)

9)     Liisel Vellend                     Animal Instinct (The Cranberries)

10)Estelle Silm                       Feeling good (L. Bricusse/A.Newley)

 

 

X-XII KLASS

 

1)     Triinu Paomets                  ..Closest Friends

2)     Laura Põldma                    Tule,kui leebe tuul (H.Laks)

3)     Ivi Savisaar                      Losing my mind (S. Sondheim)

4)     Raili Luup                         A moment like this ( J. Reid)

5)     Marta Korts-Laur               Valentinipäev (O. Ehala)

6)     Simeoni Sundja

7)     Johanna Eenma                 Su aknast näen (U. Naissoo)

 

 

Ansambel koosseisus:

Tiit Kõrvits (kitarr)

Imre Eenma (bass)

Andrus Lillepea (trummid)

klaveril:Grete Koik,Siiri Veskimäe,

Irene Schifrin, Lele Randalu, Alla Eenma,Rain Rammal, Erki Nuut, kitarril Triinu Paomets, Mihkel Lindpere, Ville Vellend,

 Markko Reinberg

 

 

Kontserdi juhid Erin Tooma ja Kaarel Silmato

 

Žürii kell 11.00

Mall Ney (TMKK õpetaja,EMTA lektor), Ly Tammerik (GAG muusikaõpetaja), Iiris Vesik (JWG gümnasist),

Henry Tiisma (muusik),Oliver Kõrre (JWG abiturient),

 

 

Žürii kell 14.00

Kaia Urb (EFKK laulja), Merili Kristal (EFKK laulja),Hellevi Nõmmik (TLÜ üliõpilane), Kadi Härma (Pääsküla Gümnaasiumi muusikaõpetaja),Oliver Kõrre (JWG abiturient), Tõnu Raadik (helilooja)

 

TÄNAME:

ÕOV-d ja kõiki lapsi, kes festivali korraldamisele kaasa on aidanud, Karin Seppa , Indrek Eenmad ja Kalev Rattust auhindade eest

 

 

TULGE KUULAMA JA NAUTIGE MEIE LAULJATE ESINEMIST(SISSEPÄÄS 10.-)

saurus cms