Tunnustus võistluselt "Minu klaas 2008"

Juunist septembrini toimus Järvakandis üle-Eestiline õpilastööde konkurss-näitus „Minu klaas 2008“, mis oli pühendatud Eesti klaasitootmise 380. aastapäevale.Töid hinnati kahes kategoorias: klaasist valmistatud teosed ja joonistused-maalid-kollaažid ning kolmes vanusegrupis: 1.-4. klass, 5.-9. klass ja 10.-12. klass. Igast vanusegrupist ja kategooriast valiti neli paremat, keda autasustati tänukirja ja klaasist esemega.

Westholmi kooli esindas seitse õpilast, kellest Ingel Kutsari (9.b) ja Silvia Väli (9.a) tööd kuulusid joonistuste-maalide kategoorias oma vanusegrupi nelja parema hulka. Õpilasi juhendas õpetaja Aksella Piiliste .Klaasist esemete kategoorias oli edukas Tallinna Nõmme Noortemaja klaasiring.

27. septembrist - 31. jaanuarini on näitust võimalik vaadata Tartus Raadi mõisa Jääkeldris.

Ingel Kutsar "Klaas"

Silva Väli "Klaas"