AIDSi vastu võitlemise päev

1. detsembril 2008 toimus Kevade tänava koolimaja aulas temaatiline teabepäev. Ürituse käigus oli võimalik saada mitmesugust informatsiooni. Slaidiprogrammina oli esitatud värskeim statistika Eestis ja maailmas, ent oli ka teavet enese hoidmise - kaitsmise ning abisaamisvõimaluste kohta. Teabepäeva muutsid sisukamaks erinevad tegevused - nii oli võimalik testida AIDSi-alaseid teadmisi, esitada küsimusi, kuulata ja vaadata videomontaaži AIDSi surnud või selle vastu võitlevate muusikute loomingust, anda toetusallkiri enese vastutust teadvustava mõtte toetuseks, saada tagasisidet gümnasistide ja õpetajate seas läbiviidud hoiakute uuringust jpm.

Kooli tervisenõukogu tänab kõiki ürituse korraldamisele kaasa aidanud õpilasi ja õpetajaid!