JWG moeshow võitjad selgunud

30.jaanuaril toimus järjekordne kooli moekonkurss. Selle aasta teema oli "Viru-Glam". Viru, kui tänapäeva Eesti, Virumaa, EV 90, sini-must-valge, kohalik linnamood, Viru keskus. Glam, kui glamuurne, imeilus, lummav, särav, suurilmalik, nõiduslik, ilustatud. Põhikooli vanuserühmas võistlesid kollektsioonid klassidest 7.c, 8.a, 8.b, 8.c ja 9.a. Gümnaasiumi vanuseastmes nägime kahte kollektsiooni 10.a klassist, kahte kollektsiooni 10.b klassist , 12.a ja 12.b kollektsiooni. Vaheesinejatena demonstreerisid oma rõivaid moeloojad GAG-st ning Eesti Kunstiakadeemiast. Meelelahutust pakkus Carolina-Westholmi tantsutrupp. Laulis Triinu Paomets. Võrratud õhtujuhid olid seekord Kaarel Silmato ning Raido Kuks. Võistlust hindas žürii koosseisus Anne Parmasto (TÜ dotsent, maalikunstnik), Karolin Kuusik (stilist, moelooja), Ken Oja (fotograaf) , Lenno Voitovski (Tallinna Kaubamaja väljaande "Hooaeg" peatoimetaja) , Kaire Maalma (JWG õpetja) ning Britta Ratas (Tallinna Kaubamaja turundusassistent).

Tulemused:

I koht põhikooli arvestuses 7.c "Viru Keskus"- autorid Simona Andreas ja Merily Sell
II koht 9.a "Välimus on petlik" -autorid Alice Aho, Anna-Maria Kalvi, Steffi Künnapu, Elina Sirol

I koht gümnaasiumis  12.a "Maškuliinsus"-autorid Johanna Eenma ja Annika Lindemann
II koht 12.b "FUTUREST"-autor Liisa Orgna

eripreemia kleidi eest "Coffe In"-Simona Andreas (7.c)
parima naismodell Stella Vaas (10.b)
parim meesmodell Arne Tohver (12.a)
Kaubamaja eripreemia 10.a kollektsioonile "So rich, so pretty"- autorid Kadri Sein, Sylvia Tammerik