Kooli solistide võistluse WestFest 2009 tulemused selgunud

13.märtsil toimus kooli aulas 14. solistide võistlus . Žürii  (Arete Teemets, Varje Vürst, Aiki Haug, Jorma Sarv, Tõnu Kangron, Anna Põldvee, Õnne Lüüs, Maris Kaldaru, Priit Pajusaar, Erik Meremaa, Rines Takel ) ette astus 68 noort lauljat, kellest valiti välja selle aasta tublimad.
Tulemused 2009

I klass

I koht                                                  MERYLY UULITS
II koht                                                KELLI VESSART
III koht                                               MARIANN PITS
Eripreemia ja publiku lemmik                LAUREEN MELIKOV
Eripreemia                                          SONJA KÕRVITS

II-III klass

I koht                                                  MARGARET TARGO
II koht                                                LAURA SCHIFRIN
III koht                                               GEORG RASMUS MÄE
Eripreemia ja publiku lemmik               PIRGIT SIREL
Eripreemiad                                        PAUL SCHIFRIN
                                                         KASPER KAAR
                                                        
ANETT ÕUN
                                                         MARI LIIS KALDA
                                                        
 PILLE RIIN LAURFELD

IV-V klass

I koht                                                  HANNA VEERMÄE
II koht                                                KERSTI KARLSON
III koht                                               LAURA CHRISTINE ARBA
Eripreemia ja publiku lemmik                LILIAN VÄLI
Eripreemiad                                        JANAR ADLER
                                                        
ANTON LOSSITSKI

VI-VII klass

I koht                                                KÄROL VESKIS
II koht                                               LIIS GUNIN
III koht                                              ELIISE PÕLDMA
Eripreemia ja publiku lemmik               HELERI PÄRMIK
Eripreemiad                                        BRITT SAADRE
                                                        
LEMBI SILLANDI
                                                         EILIKE JOOST
                                                         KETLIN VESSART

VIII-IX klass

I koht                                                   LIISA HÕBE
II koht ja publiku lemmik                       GETTER MERESMAA
III koht                                                KRISTEL VEERUS
Eripreemiad                                          SANDRA KAISA LAURFELD
                                                           MARIA KISANT
                                                          
CAROLIN BERES

X-XII klass

I koht                                                  STIINA ADERMAA
II koht                                                LAURA LILLEVÄLI
III koht                                               MART MÜÜRISEPP
Eripreemia ja publiku lemmik                JÜRI KLAASEN
Eripreemiad                                        IRMA KÜLAVIIR
                                                         
RAILI LUUP
                                                          EVA-RIIN RÜCKENBERG

saurus cms