II koht ülelinnalisel moekonkursil "Sedamoodi 2009" JWG 7. c klassi kollektsioonile

Jakob Westholmi Gümnaasiumist osales konkursil kaks kollektiooni. Põhikooli arvestuses 7.c klassi kollektsioon (autor Simona Andreas ) ja 12.b klassi kollektioon (autor Liisa Orgna).

Pressiteade

Selgusid moekonkursi „Sedamoodi 2009” võitjad!

15. aprilli hilisõhtul kuulutati Salme Kultuurikeskuse laval välja tänavused võidutööd teemal „VIRU-GLAM”. Tallinna koolinoortele suunatud ülelinnaline mõõduvõtt moekunstis toimus seekord juba kümnendat korda.
Žürii esimees Sigre Rõuk Tallinna Haridusametist ning liikmed Liina Stein, Viktor Koškin, Natalja Saal, Janek Sarapson, Kadi Jaanisoo ja Kirill Safonov andsid 15 võistluskollektsioonile hindeid, tulemusena selgusid võitjad: 4.- 6. klasside arvestuses „Viru tänava lillemüüjad” (Vanalinna Hariduskolleegium); 7.- 9. klasside arvestuses „Sild” (Tallinna Nõmme Gümnaasium) ning 10.-12. klasside arvestuses „Merekarud maismaal” (Mustamäe Laste Loomingu Maja). Parimaks tüdrukmodelliks tunnistati Margarita Vonda 4.-6. kl. klasside arvestuses kollektsioonis „Pariis – Tallinn“ Tallinna Mahtra Gümnaasiumist ning poissmodelliks Heinrich Kasser Tallinna Pääsküla Gümnaasiumist 7.-9. klasside arvestuses kollektsioonis „Viru on kodu, glam on elu”. Seekordseteks peaauhindadeks olid erivärvilised klaasist niidirullid, autoriks kunstnik Kai Koppel.
Siinkohal toome välja ka erinevate vanuseastmete lõppjärjestuse:

4. – 6. KLASS (osales 2 tööd) –  I koht „Viru tänava lillemüüjad“ Vanalinna Hariduskolleegium
                                                       II  koht „Pariis –Tallinn“ Tallinna Mahtra Gümnaasium,

7. – 9. KLASS (osales 6 tööd) – I koht „Sild“ Tallinna Nõmme Gümnaasium,
                                                      II koht „Viru shopping“ Jakob Westholmi Gümnaasium,
                                                          III koht „Eurütmia“ Gustav Adolfi Gümnaasium,

10. – 12. KLASS (osales 7 tööd) – I koht „Merekarud maismaal“ Mustamäe Laste Loomingu Maja,
                                                          II koht „Tallinna avenüü“ Haabersti Vene Gümnaasium,
                                                          III koht „Viru lilled“ Tallinna Kunstigümnaasium

Lisaks tunnustas Eesti Punase Risti Tallinna Selts järgnevaid töid:

„Viru tänava lillemüüjad“ Vanalinna Hariduskolleegium (4.-6. kl.),
 „Pariis –Tallinn“ Tallinna Mahtra Gümnaasium (4.-6. kl) ning
„Lindiskandaal“ Tallinna I Internaatkool (7.-9. kl)

Eripreemia andis välja žürii liige, ajakirja „Jana“ peatoimetaja Natalja Saal. Selle  pälvis kollektsioon „Tallinna avenüü“, Haabersti Vene Gümnaasium
(10.-12. kl.)

Palju õnne võitjatele! Suur tänu kõigile osalistele ning toetajatele: Tallinna Haridusamet, Eesti Punase Risti Tallinna Selts, Salme Kultuurikeskus, Avision.

Esmakordselt toimus moekonkursi raames ka heategevuslik riietemüük–moetäika, mille eesmärk oli koguda raha liikumispuudega laste aitamiseks. Avaldame suurt tänu müügitöös osalenud Kristiine Gümnaasiumile ning Sikupilli Keskkoolile, kes andsid oma tubli panuse. Kogu tulu annetati MTÜ Heategevuskeskus projektile “Kõnnirobot”.

Täiendav materjal Kanutiaia Noortemaja koduleheküljel www.kanuti.tln.edu.ee

Teate edastas: