Väliskülaliste visiidid

13. mail 2009 võttis  Jakob Westholmi Gümnaasium vastu Tallinna Haridusameti külalisi  Chişinău  (Moldova) Hariduse, Noorsoo ja Spordi Peavalitsusest. Delegatsiooni kuulusid peavalitsuse direktor Tatyana Nagnibeda-Tverdokhleb, osakonna juhatajad Natalia Strazhesko ja Tamara Kurtesku ning Natalia Georgiu Lütseumi direktor Irina Bogatshuk.

23. aprillil 2009 viibisid koolis visiidil Varssavi Haridusameti juhataja Jolanta Lipszyc ning haridusinfo ja IT süsteemide osakonna juhataja Wladysław Majewski, kes samuti tutvusid siinse hariduskorralduse ja hea praktika näidetega.

21.aprillil külastas kooli SA Innove Euroopa karjäärikoordinaatorite grupp. Külalistele tutvustati karjääriõppealast tööd Jakob Westholmi Gümnaasiumis. Toimusid intervjuud X klassi õpilastega.