Koolimeedia konkurss

Westholmi kooliraadio SASS võttis aprillikuus osa MTÜ Noorte Meediaklubi poolt korraldatud koolimeedia konkursist. Üheteistkümnendat korda aset leidnud võistluse eesmärgiks oli välja selgitada  2010. aasta Eesti parimad koolilehed, -raadiod ja -televisioonid. Konkursile esitas SASS nii vanemaid kui ka uuemaid klippe raadiosaadetest. Äramärkimist leidis Westholmi raadio laiemale kuulajaskonnale vähemtuntud muusika tutvustamise eest.
Koolimeedia võistlusel osales SASS sedapuhku juba neljandat korda. Ka varasematel konkurssidel on saavutatud häid tulemusi ning saadud mitmekülgset tunnustust võistluse erinevates kategooriates. 2009. aastal kuulutati Jakob Westholmi Gümnaasiumi kooliraadio SASS koguni Eesti parimaks kooliraadioks.

Võistluse tulemusi saab vaadata Noorte Meediaklubi kodulehelt: www.meediaklubi.ee/et

Võistluselt saadud diplom: