Tallinna XXIX koolinoorte mängud algasid teatejooksudega!

Teispäeval 14. septembril anti avalöök XXIX Tallinna koolinoorte sportmängudele. Kalevi staadionil  selgitati parimad koolid  teatejooksudes. Kokku osales üle 3000 õpilase 54 põhikoolist ja 50 gümnaasiumist.

Põhikooli arvestuses jäi Jakob Westholmi Gümnaasiumi võistkond koondarvestuses jagama 1.-2.  kohta. Tüdrukute võistkond saavutas 10 x 60m jooksus 2. koha ja poeglaste võistkond jäi samal distantsil 5. kohale.

Põhikooli tüdrukute võistkonda kuulusid: Karina Bogatova ,Heleri Pärmik, Gertrud Aarna, Eliise Põldma, Kristiina Lepiku, Elise Salm ,Anna-Silvia Seemel ,Johanna Kuusemets, Ene-Liis Lisovik ,Kertu Ojaveski, Kätlin Perri.

Põhikooli poeglaste võistkonda kuulusid: Marten Saarlas, Sten Joala, Kenneth Ottas, Paul Nael, Henri Palm, Hardi Heinvere, Hendrik Erik Heinla, Reigort Torm, Tristan Karu, Silver Jurno

Gümnaasiumi võistkonnad jäid jagama 10. kohta.

Võistkondi juhendasid õpetajad Heidi Raudsepp ja Kaido Tiislär

Tulemused