Tunnustus õpetajatele Lilian Aun ja Eveli Soika

Teisipäeval, 5. oktoobril 2010 kell 15.00 toimub Tallinna Raekojas pealinna parimate õpetajate ja haridusjuhtide tunnustamine. Tallinna Haridusameti aukirja ja nimelise medali „Tallinn tänab“ annavad üle abilinnapea Yana Toom, haridusameti juhataja Andres Pajula ja haridustöötajate ametiühingu esimees Evi Veesaar. Esmakordselt antakse üle ka noore õpetaja stipendiumid. Aasta õpetaja aunimetuse otsustas komisjon omistada 24 õpetajale. Meie koolist sai selle aunimetuse vanemõpetaja Lilian Aun .

Noore õpetaja auhinnale said kandideerida õpetajad, kes on töötanud oma koolis või lasteaias 2-5 aastat. Parim noor õpetaja on avatud ja inspireeriv, loov ja originaalne. Ta võtab vastutuse oma igapäevatöös, kohaneb muutustega ning väärtustab õppimist ja enesearendamist. Tal on head koostööoskused ning ta jagab oma kogemusi kolleegidega ja õpib neilt ka ise. Kõige olulisem on aga see, et õpetaja oleks laste ja õpilaste poolt armastatud ning lapsevanemate silmis usaldusväärne. Noor õpetaja 2010 tunnustuse pälvis eesti keele ja kirjanduse õpetaja Eveli Soika.

Palju õnne!!!