Külalisõpetaja Diana Martin

Sel aastal on meil Jakob Westholmi Gümnaasiumis suurepärane võimalus inglise keelt harjutada ja lihvida tänu külalisõpetaja Diana Martinile Inglismaalt.

Kuni koolivaheajani, see tähendab kolme nädala jooksul saavad kõik gümnaasiumi inglise keele rühmad kord nädalas tema õpetusest osa. Samuti veab süvaõppe kaheksandate ja üheksandate rühmadel, kus õpetaja Martin tarkust jagab. Toimunud on mõned Inglismaad ja keelt tutvustavad tunnid ka Luise majas algklasside inglise keele rühmadele.

Õpetajadki said esmaspäevases vestlusringis oma teadmised mängu panna. Õpetaja Martin on suurte kogemustega võõrkeeleõpetaja, kuid mitte ainult seda. Peale selle on ta ka suur muusikahuviline, nimetatud huvi ta meie kooli tõigi. Diana Martin armastab reisida ja tunneb huvi erinevate maade ajaloo ja kultuuri vastu. Loodame, et õpetaja Martini muljed Tallinnast ning Jakob Westholmi Gümnaasiumist on sama positiivsed kui siinsete õpilaste muljed tema tundidest.