Edukas nädalavahetus

4.detsembril toimus Tallinnas mitu maakondlikku õpilaskonkurssi, kus suur edu saatis ka Jakob Westholmi Gümnaasiumi õpilasi.

Klubis Panoraaam toimunud staaride jäljendamise konkursil võitis mitmendata aastat järjest Rising Stari tiitli meie kooli võistkond koosseisus  Helina Adler, Mari-Ann Kaare, Britta-Liisa Behrs, Britt Saadre, Eliise Põldma, Silvia-Kairet Põld. Sama võistluse nooremas vanuserühmas saavutas II koha III b klassi võistkond koosseisus Iris Viru , Laureen Melikov, Mai-Brit Jürman, Hille Millert, Mariann Pits, Loora-Lisette Rannala. Suured tänud ka juhendaja Aade Veskimäele ning lapsevanematele Relika Rannala, Kristel ja Kristjan Melikov.

Laupäeval laulsid konkursil "Volüüm" Tallinna Reaalkoolis võidu Harju maakonna vokaalansamblid. Gümnaasiumi astmes saavutas III koha meie kooli neidudeansambel , milles laulavad Kertu Kruus, Laura Põldma, Saara-Merilin Ehman, Kristel Kallas, Kristel Veerus, Bianka Sikmann, Eliise Muru, Signe Toomla, Kelli Kiviaid,  Birgit Nurmela, Amanda Rass. Ansambli juhendaja on õpetaja Grete Koik.

Palju õnne kõikidele esinejatele!