Parimad muinasjuttude jutustajad on 4.b klassis

2.aprillil tähistati maailmakuulsa muinasjutuvestja Hans Christian Anderseni 206. sünniaastapäeva. Seoses sellega toimus 31.märtsil 2011 Eesti Lastekirjanduse Keskuses H. Ch. Anderseni muinasjuttude jutustamise päev Tallinna kesklinna koolide 1.-4. klassi õpilastele, mille korraldas Tallinna 21. Kool. Iga õpilasetlejate konkursil osaleja esitas ühe H. Ch. Anderseni muinasjutu. Jutustamispäeval esinejaid kuulas ja  hindas õpilasžürii.
Jakob Westholmi Gümnaasiumi esindasid 4.b klassi õpilased DIANA OSSIPOVA, MARIETTA PRUUDEL ja ROSENA MELVIN.
Parimateks muinasjuttude jutustajateks tunnistati 17 osaleja hulgast Diana Ossipova ja Marietta Pruudel. Palju õnne võitjatele ja tänud õpetaja Lea Heierile õpilaste ettevalmistamise eest!