2.c klass esindas kooli teatrifestivalil KRÕF

2. aprillil toimus Tallinna Ühisgümnaasiumis algklasside õpilaste koolirõõmu ja -õnnefestival KRÕF, kus esineti lühinäidenditega. Festivalil tundsid näitlemisest rõõmu 16 Tallinna kooli 1.-4. klassi õpilased. Päeva juhtis Leiutajateküla Lotte ja sõna võttis KRÕF-i patroon Janno Põldma. Auhindadega toetasid Tallinna Haridusamet ja Tallinna Kesklinna Valitsus.
Meie kooli esindas 2.c klass näidendiga „Seene varjus“ J. Trojani ainetel kirjutanud L. Tungal.  Klass sai esinemise eest  kaks tänukirja:
1) meeldiva esinemise eest;
2) muinasjutu südamliku esitamise ning huvitavate ja leidlike kostüümide eest.
Lisaks lõputseremoonial sai kärnkonna osatäitja Leho Holm eripreemia Eesti Nuku- ja Noorsooteatrit esindava žüriiliikme Are Uderi käest. Tänud osalejatele ja õpetaja Kaia Riksonile õpilaste juhendamise eest!