Sihtasutuse tuluõhtu

12.aprillil toimus kooli aulas Jakob Westholmi Sihtasutuse tuluõhtu. Kontserdil esinesid gümnaasiumi neidudeansambel ja vilistlaskoor Grete Koigi juhtimisel, kontsertmeister Aime Pärisalu. Roomast oli esinema saabunud rahvusvaheliste konkursside laureaat sopran Arete Teemets, keda saatis klaveril Ene Rindesalu. Popmuusika stiili esindas ansambel Iiris kooseisus Iirsi Vesik, Johanna Eenma , Taavi Paomets ning Mikk Simson. Rahvatantse esitas õpetajate tantsusnsambel "Astra", kelle juhendaja on Merle Lättekivi. Õhtujuhina esines Mart Müürisepp. Enne kontserti sai maitsta lastevanemate ja õpetajate valmistatud küpsetisi. Täname abi eest järgmisi 5.b klassi õpilasi: Johanna Allandi, Karmen Birgit Kruustükk, Caroly Leppikson ja Brigitta Perlmann.

Getter Meresmaa fotod tuluõhtust

public.fotki.com/jwg6ov/12-0411-tuluhtu-01/