10.klasside töövarjupäev

3.mail toimus 10.klasside karjääriõpetuse raames töövarjupäev. Iga õpilane sai ülesandeks leida endale huvipakkuv elukutse, kelle tööpäeva tuli jälgida. 10. mail tutvustati üksteisele tunnis töövarjupäeva huvitavamaid seiku. Kõige populaarsemaks jälgitavaks tegevusalaks osutus arsti töö. Külastati anestesiolooge, neurolooge, günekolooge ja loomaarste. Sama palju uuriti ka meediatöötajate tegevust. Käidi ERR-i, Kanal 2 , Kroonika toimetustes. Tütarlaste poolt tutvuti iluteenindajate tööga. Meie õpilased jõudsid veel Norra saatkonda, presidendi kantseleisse, Muuga sadamasse, kultuuripealinna staapi ning puksiirlaeva pardale. Jälgiti õpetajate, treenerite,  korrakaitsjate, advokaatide ning ettevõtjate tööd. Üldistatult võib öelda, et mõned elukutsed ehmatasid gümnasiste liiga suure töökoormuse, vastutuse hulga ning rutiini poolest. Selgus ka see tõsiasi, et erinevate keelte oskus tuleb töötamisel kasuks. Kokkuvõtvalt võis tõdeda, et oma kutsevaliku otsust ei tohi kellegi teise kaela lükata .