Läbiaegade kõrgeim koht Tallinna Koolinoorte Sportmängudelt

Juuni alguses lõppenud IXXX Tallinna Koolinoorte Sportmängudel saavutas Jakob Westholmi Gümnaasium 51 gümnaasiumi ja keskkooli arvestuses läbiaegade kõrgeima 5. koha. Eelmisel aastal oldi ühe koha võrra taga pool. Esikolmik jäi ka seekord püüdmatuks kuid neljas koht vaid mõne punkti kaugusele. Kokku osaleti 25 erineval spordialal gümnaasiumite ja põhikoolide arvestuses. Lisaks lisandusid siia algklasside ja 5.-7. klasside võistluste tulemused. Nimetatud saavutus on kindlasti märkimisväärne ja annab kinnitust, et ettevalmistus võistlusteks ( treeningud, ringitunnid) on olnud edukad ja väärivad jätkamist ka järgneval õppeaastal. Erilised tänud kõikidele õpilastele, kes andsid endast parima, et nii kõrget kohta saavutada. JWG õpilasi juhendasid õpetajad: Heidi Raudsepp, Mare Illaste, Marek Koitla, Kaido Tiislär.

Koondtabel