Orienteerumismäng "Tallinn-meie pealinn"

23.septembril osalesid 12. klasside koduloo kursused õpilased koos õpetaja Kaire Maalmaga orienteerumismängul "Tallinn-meie pealinn". MTÜ Jutulind korraldab sellist mängu Haridus-ja Teadusministeeriumi toetusel juba üheksandat  korda. Jakob Westholmi Gümnaasiumi ja Tartu Vene Lütseumi õpilased jaotati kaheksasse võistkonda. Iga võistkond sai GPS-i, mobiiltelefoni pildistamiseks ning iga võistleja i-Pod-i linnalegendide kuulamiseks. Tallinna vanalinnas tuli leida üles kaheksa objekti ning vastata erinevatele küsimustele. Orienteerumismängu lõpppunkt oli restoran Peppersack, kus toimus ühine lõuna ning jätkus viktoriin. I kohale tuli võistkond, kuhu kuulusid meie koolist Kristina Kuningas, Anny Uusküla, Karl-Silver Must ning kolm õpilast Tartu Vene Lütseumist. Individuaalarvestuses oli mängu võitja Kristina Kuningas 12.b klassist. Iga õpilane sai mälestuseks  CD lugudega vanalinna tähtsamatest kultuurimälestistest. Selline interaktiivne õppevorm aitab  kindlasti kinnistada klassitoas õpitut.

www.youtube.com/watch