XII Kindral Laidoneri Olümpiateatejooksul osalenud J. Westholmi Gümnaasiumi võistkondi saatis edu

Sellel laupäeval, 1. oktoobril anti Viimsi mõisa õuelt start järjekordsele, seekord juba XII Kindral Laidoneri olümpiateatejooksule, mis on kutsutud looma vaimset sidet kunagiste ja tänaste põlvkondade vahel – ühendades vabaduse sõnumi olümpia-aatega.

Seekord oli oma jõudu proovile tulnud panema rekordarv võistkondi, ulatudes 42-ni. Viimsi mõisapargis toimunud jooksul selgitati välja parimad kuues erinevas võistlusklassis.
Keskkoolitüdrukute heitluses riputati esikoha medalid kaela Jakob Westholmi Gümnaasiumi tüdrukutele, teise koha võitles välja Tallinna Reaalkooli ning kolmanda koha Tallinna Saksa Gümnaasiumi võistkond.
Keskkoolide poiste võistkondade seas tõusis pjedestaali kõige kõrgemal kohale Tallinna Reaalkooli võistkond, kellele järgnesid Jakob Westholmi Gümnaasium ja Eesti Mereakadeemia Merekool.
Meie kooli võistkondi juhendasid õpetaja Heidi Raudsepp ja Kaido Tiislär.

Üldtulemused