Westholmil I koht

Esmaspäeval toimus koolispordi egiidi all 4-5. klassidele 3x3 korvpallisarja avaüritus. Jakob Westholmi Gümnaasiumi 4. klasside tütarlaste ja 4. klasside noormeeste võistkond osales tulevasel olümpiala avaüritusel. Meie kooli noorsportlastel läks väga hästi.
Finaalis võideti Reaalkooli lisaajal 1. punktiga ja saavutati I koht. Koosseis: Romi Neerot, Iris Tagel, Carolyn Soosaar ja Marilin Maiste. II koha sai Tallinna Reaalkool, III koha saavutas Tallinna Ühisgümnaasium
Noormehed saavutasid igati tubli IV koha, kooseisus: Lauri Kesküll, Kristofer Seil, Ott-Artur Kasera.
Võistkondi juhendas õp. Marek Koitla.

Auhinnaks said noored pallivõlurid endale korvpalli ja ajakirja BASKETBALL värske numbri. Võistkondade esindajatele anti pilet BC Kalev/Cramo Baltiliiga mängule Kedainiai Nevezise vastu ning Ilmar Kullami raamatu „Pikk blond mees palliga“.

2 paremat võistkonda poiste ja tüdrukute arvestuses pääsevad edasi üleriigilisele piirkonnavõistlusele. Enne veel toimub samasugune eelvõistlus kõigis 15 Eesti maakonnas.