Klassipiltide tellimine

2011. aasta klassipilte saab tellida ning nende eest tasuda 22.detsembrini. Aadressiks märkida Luise 38 (1.-4.klass)  Kevade 8 ( 5.-12.klass) . Tellijaks õpilase nimi ja klass.

www.imreklaasen.com/jwg

Lp. Lapsevanem

Ilma postikuluta saab klassi- ja portreepilte tellida kuni 22.detsembrini, kõigi sel ajavahemikul tellinute pildid tuuakse aasta alguses kooli.

Spikker piltide tellimiseks:

Kes soovib 2 või enam pilti tellida ei pea selleks kõiki tellimusi eraldi vormistama, sest "ostukorv" ei kao mööda galeriid ja ühest galeriist teise liikudes mitte kuhugi!
Ostukorvis piltide koguse muutmisel on vajalik uue koguse kinnitamine "OK" nuppu vajutades, pildi kustutamisel märkida koguseks 0 + "OK".
Peale tellimuse saatmist tuleb tellijale automaatne tellimuse kinnitus. Juhul kui tellimus on tehtud ja viie päeva jooksul pole arvet tulnud võiks teha järelpärimise.

Tellimiskoht endiselt:  www.imreklaasen.com/jwg

Lugupidamisega,