In memoriam õpetaja Heldur Vaabel

Heldur Vaabel (29.04.1928-06.01.2012) oli meie kooli muusikaõpetaja aastatel 1962-2007. Õp Vaabel töötas mandoliiniorkestri juhina, plokkflöödi, klassikalise kitarri, kontrabassi, löök- ja rahvapillide õpetajana. Õpilasi on tal aegade jooksul kokku olnud ligi 900. Ta on juhatanud ansambleid "Kirilind",  "Kirikakar", "Kevadkooli kapell", "Tirilill", "Metsapullid", "Westu plikad", "Kirmase trio" jt. Mitmetest tema õpilastest on saanud kutselised muusikud. Heldur Vaabeli mõju kooli kultuurilembuse ja vaimsuse kujundajana on olnud erakordne. Teda on kõrgelt hinnanud nii õpilased, vanemad kui ka kolleegid.

Mälestusminutid kooli aulas 12. jaanuaril kell 10.50. Ärasaatmine 14.jaanuaril kell 13.30 Tallinna Krematooriumis Pärnamäe kalmistul.