Peaauhind Tallinna Kaubamaja nukumaja konkursil

26. veebruaril valis konkursi žürii  laekunud tööde seast välja parimatest parimaid. Nukumajades hindas žürii loovust, fantaasiat, idee originaalsust, projekti tervikuna läbitöötatust ja samas ka väikeste detailideni läbimõeldust.

Peaauhinna võitis Jakob Westholmi Gümnaasiumi 3. c klass projektiga Westu küla.

Ühest selle küla kolmest majast jäi kõigile žüriiliikmetele hästi silma saun koos eesruumiga. Samas pole tegemist ka liialt uhke majaga - sellise koduga võiks end kes tahes samastada. Kõik kolm maja on hästi läbimõeldud nii tervikuna kui ka detailide mõttes. Sooja kodutunde tekitas pilt lillelise tapeediga ja nõudega kaetud lauaga väikesest ja hubasest köögist, kuhu pildistamisel tekkinud vari on kogemata jätnud üsna reaalsena tunduva ärakulumise koha. Saunaga maja keldrikorrusel on koht ka garaaži jaoks, ülemiselt korruselt leiab rõduäärelt isegi lillekasti.

Maju meisterdasid: Elin, Deivid, Ralf-Rasmus, Jan-Ivar, Karl, Richard, Erik, Leho, Karl Jaanus, Pearu Armas, Elisabet, Anita, Mattias, Meelis, Sandra-Annabel, Iris, Reti, Marcus, Georg, Jürgen Joonas, Ken-Marten, Carlos, Dora, Joel August, Karin

Õpilasi juhendas õpetaja Kaia Rikson, abiks olid  lapsevanemad. Palju õnne võitjatele!

Fotod  3.c klassi nukumajast : www.kaubamaja.ee/index.php
F
otod 1.a klassi nukumajast :www.kaubamaja.ee/tallinna-jakob-westholmi
F
otod 5.b klassi nukumajast: www.kaubamaja.ee/jakob-westholmi-gumnaasium


 

saurus cms