Emakeelenädal algklassidele

6.-14.märtsini toimus algklasside emakeelenädal.  Deklamaatorite konkursil esitati luuletusi ajakirjast "Täheke", õpilased kirjutasid toredaid muistendeid, toimus emakeele olümpiaad ja ilukirjakonkurss. Näitusel sai vaadata lugemispäevikuid ja muinasjuturaamatuid. Emakeelepäeval kohtuti ajakirja "Täheke" toimetaja Ilona Martsoniga.

5. märtsil autasustati Tallinna Õpetajate Majas 5.-6. klasside tublimaid filmiloo kirjutajaid.

Eripreemia sai 5.a klassi õpilane Elisa Monticelli, kelle lugu lohetüdruk Lilli kohtumisest Lottega meeldis ka Lotte-filmide loojale Janno Põldmale. Lisaks eripreemiale sai Elisa kingituseks joonisfiImi  „Lotte ja kuukivi saladus“.

10. - 11. märtsil osalesid Tartus toimunud emakeeleolümpiaadi lõppvoorus Tallinna piirkonnavoorus edukalt esinenud õpilased Liisa Jansons (10.b) ja Piia Õunpuu (11.b).

Emakeelepäeval viibis 14 Jakob Westholmi Gümnaasiumi keelesõpra Keeleteo 2011 võitjate pidulikul autasustamisel Haapsalu Wiedemanni Gümnaasiumis.