Võit Tallinna koolide moekonkursil "Sedamoodi 2012"

11. aprilli õhtul kuulutati Salme Kultuurikeskuse laval välja tänavused võidutööd teemal „Hello, Africa ...”. Tallinna koolinoorte ülelinnaline mõõduvõtt moekunstis toimus tänavu kolmeteistkümnendat korda.

7.- 9. klasside arvestuses võitis kollektsioon „Flux de Poom“, mille disainer on 7.b klassi õpilane Evert Pol Poom. Kollektsioon sai ka Eesti Punase Risti Tallinna eripreemia.

Tallinna Kanutiaia Noortemaja rõivaste õmblemise- ja disainistuudio eripreemia – õpilaste lemmik – läks kollektsioonile „Metsik tsiviilsus“. Autor Liseth Valme 11.a klassist. Tema kollektsioonist valiti välja ka parim meesmodell Tõnu Tamm.

Seekordseteks peaauhindadeks olid Aafrika maskid, autoriks kunstnik ja õpetaja Arnold Verte.

Palju õnne võitjatele !