10. klasside uurimistöö teemad

4. juuniks tuleb kõigil 10. klasside õpilastel valida uurimistöö teema ja juhendaja. Kui 4. juuniks ei ole õpilasel kinnitatud uurimistöö teemat, määratakse talle teema kooli poolt.

Igat teemat saab valida vaid üks õpilane, esimesena valiku teinud õpilane saab soovitud teema. Kui soovitud teema on juba valitud, peate valima teise teema. Valiku kinnituseks saadetakse teile e-kiri.

Neil riigikaitse õppesuuna õpilastel, kes tegid juba oma valiku läbi õppesuuna koordinaatori, ei pea uuesti valima.

Neil õpilastel, kel on juba olemas kooliväline teema, tuleb kindlasti täita ära ka juhendaja lahter.

Elektrooniline registreerimine on lõppenud. Oma teemade korrigeerimiseks, küsimuste ja probleemide korral pöörduge infojuht@westholm.ee