Westukad võitsid koolidevahelised korvpallivõistlused 3x3 sarjas

1.11.2012 toimusid Koolispordi liidu poolt korraldatud koolidevahelised korvpalli võistlused 3x3 sarjas, kus mängitakse kas 10 minutit või 15-ne punktini. Võistlustel võitsid meie neiud I koha.

Osalejad olid 4.-5. klasside neiud. Jakob Westholmi Gümnaasium oli esindatud ühe võistkonnaga. Alagrupis olid meie vastased Linnamäe kool II võistkond ja Humanitaargümnaasium. Esimese mängu võitsid meie kooli õpilased 15:0 ja teise mängu 7:0.

Poolfinaalis kohtusid meie koolineiud Linnamäe I võistkonnaga. Mäng kulges meie kooliõpilaste dikteerimisel ja mäng võideti tulemusega 12:0. Finaalis kohtusime uuesti Humanitaargümnaasiumi neidudega, kes võitsid teise poolfinaali. Finaal oli ühepoolne. Meie võistkond saavutas kindla 10:0 võidu.

Tallinna etapilt saadud I koht andis õiguse osaleda järgmisel etapil, mis toimub tuleva aasta märtsi kuus.

Jakob Westholmi Gümnaasium mängis järgmises koosseisus:

1. Iris Tagel 4b klass
2. Romi Neerot 5a klass