Kodanikupäev ja näitus "Riigikogu hoone 90"

Novembri viimastel nädalatel sai kooli aulas näha Riigikogu hoone ajaloonäitust. Näituse koostaja on JWG vilistlane Mait Väljas ( Eesti Arhitektuurimuuseum), konseptsiooni autorid  Janno Roos
( Ruumilabor) ja Ionel Lehari ( Identity), graafiline disain Martin Tõntsilt ( Identity). Täname ka Helle Ruusingut Riigikogu Kantseleist, kes selle näituse meie õpilastele lahkelt vaatamiseks lubas. Õp Maalma tundides sai lisaks näitusele jälgida ka dokumentaalkaadreid Eesti Filmarhiivist.

26. novembril, kodanikupäeval esines meie gümnasistidele riigikogu liige Liisa Pakosta, kes jagas teavet 2013. aastal käivituvast kõrgharidusreformist.

Samal päeval toimusid ka kodanikupäeva viktoriinid Luise tänava koolimajas, mida viisid läbi Kaire Maalma õpilased 9.klassidest.