Suusavõistlused

7. märtsil osalesid meie kooli 3.-7. klasside parimad suusatajad Kesklinna, Haabersti, Põhja-Tallinna ja Kristiine linnaosade koolide 3.-5. ja 6.-7. klasside suusavõistlustel. Kooli esindusvõistkond oli 10-liikmeline ning võistlus toimus kahes vanusegrupis poistele ja tüdrukutele eraldi.

5. klassi õpilane Rihard Laasmaa saavutas üldarvestuses seitsmekümnest poisist 5. koha ja 3.c klassi õpilane Kevin Mark Pain vastavalt 11.

Samas vanusegrupis tüdrukute arvestuses saavutasid 3.a klassi tüdrukud Kätlin Luht ja Saskia Emily Mülle viiekümne kuuest tüdrukust vastavalt 34. ja 42. koha.

Vanematest tüdrukutest saavutas Kadri-Ann Kivisild 6a klassist 4. ning Johanna Maria Meister 7b klassist 11. koha, kokku oli võistlejaid 44.

Vanemate poiste arvestuses oli kokku 57 võistlejat. Krister Aarna 7b saavutas 12., Mihkel Talivee 7a 14., Mattias Pettai 6a 18. ning Alexander Salomon 7a 43. koha.

Ilm oli ilus ja emotsioonid positiivsed. Tänan võistlejaid ja nende vanemaid!

Õpetaja Elen Viikmann