2.a klass pälvis teatrifestivali KRÕF peapreemia

6.aprillil toimus  Tallinna algklasside õpilaste VI Koolirõõmu ja -õnne festival „KRÕF“, kus lavalaudadele astus 235 õpilast 14 koolist. Näitetrupid esitasid lühinäidendeid, mida  hindas žürii koosseisus Inga Lunge (näitleja), Kristjan Saar (Tallinna Kesklinna Valitsuse Kultuuri- ja noorsootöö osakonna juhataja), Mari Torga  (teleajakirjanik), Aita Vaher (näitleja ja pedagoog ning Aime Niidas (TÜG õppealajuhataja).
Peapreemia sai Jakob Westholmi Gümnaasiumi 2.a klass näidendiga „Lutikas Leemeti leiunurk“. Juhendaja õpetaja  Lea Heier ja  näidendi kirjutas lapsevanem Kertu Vellerind 2.a klassile. Eripreemia sai Kutt Kaaren Lepik   Lavrenti osa eest.  Palju õnne!

Eesti Kooliteatrite Riigifestivali algklasside teatritruppide lõppvoor toimub 10.-11. mail Abjas, kus Tallinna esindab meie kooli 2.a klass.