Registreerumine Westholmi Muusikakooli on alanud!

Tahaksid laulda, pilli mängida või sõbraga koos muusikat õppida?
Tule Westholmi Muusikakooli!

Jakob Westholmi Koolituskeskuse Muusikaosakonnas ehk Westholmi Muusikakoolis toimuvad muusikaõpingud kolmel erineval moel:

Individuaalselt (1-2 õpilast)
Rühmas (3-6 õpilast)
Grupis (10-15 õpilast)

Individuaaltunnid:

Klaver, klaverisaade, klavessiin, kitarr (akustiline kitarr, elektrikitarr ja basskitarr), viiul, laul vokaalõpe), plokkflööt, löökpillid.

Rühmatunnid:

Ansamblid: kitarr (akustiline kitarr, elektrikitarr ja basskitarr), viiul, laulmine (vokaalõppe väiksemad rühmad), ukulele, 6-keelne väikekannel, plokkflööt, bänd, ansambel (erinevad instrumendid koos)
Arvutimuusika/salvestamine (alates 7. klassist).
Solfedžo (Grupid moodustatakse vastavalt õpilaste vanusele ja ettevalmistusele).

Grupitunnid:

Rütmika: Eelkooli rütmika, 1.-4. klassi rütmika, 5-9. klassi rütmika, 10.-12. klassi rütmika.
Vokaalansamblid: 1-4. klassi tüdrukute, ansambel, 5.-9. klassi tüdrukute ansambel.  1.-4. klassi poiste ansambel

Kui sa leidsid endale meeldiva eriala- või grupitunni, siis märgi see avaldusse.
Täidetud avaldus palun saata aadressile muusikakool at westholm dot ee.
Gruppide moodustamine sõltub registreerunute arvust.

Hinnad:
Individuaaltunni hind:
Kuumaks 1x 45 min nädalas 46 eurot
Kuumaks 2x 45 min nädalas 90 eurot

Rühmatunni hind:
Kuumaks 1 x 45 min nädalas 35 eurot

Grupitunni hind:
Kuumaks 1x 45 min nädalas 20 eurot

Koduleht: www.jw.ee/muusikakool
Küsi täpsemalt: muusikakool at westholm dot ee