Toredad saavutused

Lasteombudsman kutsus koos Eesti Lastekirjanduse Keskusega kooliõpilasi kirjutama ja kaasa rääkima laste elu, lapsi ümbritseva keskkonna ja suhete teemadel. Üleskutsele reageeris üle 280 lapse, kes väljendasid oma mõtteid nii essee, kirjandi kui ka luulevormis. Äramärkimist leidis 4.c klassi õpilase Erik Heinvee töö "Head lapsed - need kasvavad vitsata".

12. märtsist kuni 15. maini 2013 said Tallinna koolide 1.-4. klasside õpilased osaleda Tallinna Keskraamatukogus korraldatud koomiksite joonistamise võistlusel „Suur pahandus“.
Võistlusele laekus 319 koomiksit, nooremas vanuserühmas 147 ja vanemas 172 tööd.
Meie koolist autasustati 1. juunil Tallinna Loomaaia Looduse lugemissaalis järgmisi õpilasi - Iris Rand, Jürgen Joonas Sarapuu, Ralf-Rasmus Animägi ja Richard Friedrichs 4.c klassist.