Gümnaasiumi neiud teatejooksude MV pjedestaalil

Kolmapäeval 18.septembril toimusid Kalevi staadionil Tallinna koolinoorte MV teatejooksudes. Võistlusel osalesid põhikooli arvestuses 52 kooli ja gümnaasiumide arvestuses 41 kooli esindused.
Jakob Westholmi Gümnaasium osales põhikooli ja gümnaasiumi arvestuses nii poeg- kui tütarlaste võistkondadega.

Gümnaasiumi neidude võistkond ( Ene Liis Lisovik, Gertrud Aarna, Elina Ahtiäinen, Kristiina Kresmer, Marie- Anette Maksimova, Anna Leena Koržets, Mirjam Vaht, Eliise Põldma, Elise Salm, Karina Bogatova) saavutasid 10 x 100m teatejooksus II koha.

Neidude 4 x 400m teatejooksu lõpetas JWG neidude nelik ( Ene Liis Lisovik, Elina Ahtiäinen, Kristiina Kresmer, Gertrud Aarna) samuti II kohaga.

Poeglaste 4 x 800m teatejooksus saavutasid Richard Markus Kivimägi, Henri Palm, Hardi Heinvere ja Ranel Subka 6.koha.

Koondarvestuses saavutas Jakob Westholmi Gümnaasium gümnaasiumide seas kõrge 4.koha ja põhikoolide hulgas 16.koha.

Võistluste protokoll

Võistkondi juhendasid õpetajad Heidi Raudsepp ja Kaido Tiislär.