Westholmi õpilaste head tulemused maailmameistrivõistlustel

Tšehhis, Usti Nad Labenis toimusid 3.-6. oktoobrini IDO (International Dance Organization) Street Dance Show maailmameistrivõistlused ja Disko Dance maailma karikavõistlused.

Võisteldi 3 vanuseastmes: lapsed 7-11 aastat , juuniorid 12-15 aastat ja täiskasvanud 16-30 aastat. Eraldi arvestust peeti veel põhimõttel: üksikesinejad, paarisvõistlejad, väikesed grupid (3-7 inimest), formatsioonid (8-24 inimest). Võistlusel osales kokku 3500 tantsijat 12 riigist.

Westholmi Gümnaasiumist võttis võistlustest osa 5 õpilast: Victoria Ossipova 5.b , Laureen Melikov 6.b , Diana Ossipova 7. b , Silvia Kairet Põld 11.b ja Eliise Põldma 12.b klassist. Kõik õpilased esindasid Carolina Tantsustuudiot.

Carolina Tantsustuudio saavutas võistlustel mitmied häid tulemusi: Street Dance Show Solo Male: 3. koht - Ahto Pääsik; Street Dance Show Adults Group: 3. koht - kavaga "Smile"; Street Dance Show Adults Formation: 6. koht - kavaga " Stick Figure";Street Dance Show Solo Female: 7. koht - Britta-Liisa Brutus. Tantsijaid juhendab treener Merle Kaare.