Isadepäev koolis

Reedel 6.novembril olid algklasside majas külas isad, kes andsid tunde väga erinevatel teemadel:
 • 1.a klassi külastasid Kirke isa Üllar, tema hobiks on motosport. Karl Andrease isa Andres viis läbi koos teise treeneriga esmase golfikoolituse.
1.b klassis esinesid õpilastele Loviisa isa Kristjan, kes rääkis oma hobist triatlonist ja Iida isa, kes tutvustas tisleri tööd.
1.c klassi külalisteks olid Hanna isa, kes rääkis energia tootmisest ja põlevkivi kasutamisest ja Helena isa, kes rääkis nutiseadmetest ning mängude loomisest.
2.a klassis käisid külas Elo isa Tarmo, kes tutvustas arhitekti ametit ning Oskari isa Henry, kes rääkis vanadest autodest.
2.b õpilastele esinesid Liisbeti isaTarmo Nordea pangast, Mihkli isa Rando rääkis advokaadi tööst ja Art`i isa Eero Eesti muinasajast ja viikingite elust.
3.c klassis esinesid Mirteli isa Randar, kes rääkis lastele oma tööst - projektijuhtimisest, teetöödest, masinatest, mõõtmistehnikast, erinevatest teekatetest.
Rasmuse isa Sven rääkis oma hobist - osalemisest kaitseliidus ridades lipnikuna.
Birgit Helena isa Veiko rääkis majandusteemadel - ettevõtlusest, ettevõtjaks olemisest.

3.d klassile tutvustas Rico isa Reino oma hobisid (golf, jooksmine, suusatamine, mootorratta ja ATV -ga sõitmine) ja rääkis tööst.

4. c klassi Marianna isa Arnold tutvustas metalli ning selle töötlemist ja kasutamise võimalusi.

Oli tore ja huvitav päev. Suur tänu kõigile ja uute kohtumisteni!