Tänud!

Traditsiooniline Jakob Westholmi Sihtasutuse ja kooli ühine heategevusõhtu toimus 2.detsembril. Õhtu külalisteks olid lapsevanemad, vilistlased ja koolipere. Paljud pered olid valmistanud küpsetisi, lapsed teinud jõukaarte, –kaunistusi ja kuuseehteid. Toimus jõulumüük ja kontsert. Nautida sai pillimängu, esinesid koorid ja ansamblid, koolituskeskuse tsirkustrupp, õpetajate rahvatantsurühm „Astra“. Sooja aplausiga tänati isade-poegade ühiseid etteasteid ja lastevanemate ning vilistlaste ansambli esinemisi.
Õhtu tulu 1089 eurot läheb sel aastal kooli raamatukogu täiendamiseks lugemisvara, teatmeteoste ja uudiskirjandusega väärtustamaks lugemist.
Südamlikud tänud kõigile annetajatele, abistajatele, esinejatele, aitäh õhtu korraldajad -algõpetuse õppetool ja Jakob Westholmi Sihtasutus. Iga heategu teeb meid kõiki paremaks!