Comenius projekti 2.kohtumine toimus Poolas

01.08.2013 kuni 31.07.2015 osalevad algklasside õpilased Comenius projektis "Our Treasure". Partnerkoolideks on: VBS DE WIJZER Belgiast, Ist. Comp. Cantù Itaaliast, Szkola Podstawowa nr 2 im. sw. Wojciecha Poolast; projekti koordinaatorkool on Hispaaniast CEIP RÍO SEGURA.
26.02-2.03 toimus Poolas Krakowis  Comenius projekti "Our Treasures" teine kohtumine. Vastuvõtjaks kooliks oli Szkola Podstawowa nr 2 im. sw. Wojciecha. Tutvustasime õpilastele Tallinna, mängisime rahvuslikke mänge. Iga kool tutvustas ka ühte kodukoha legendi, meie legend rääkis Oleviste kiriku ehitamisest. Veidi jäi  aega ka ümbrusega tutvumiseks, külastasime Wieliczka soolakevandust, Kazimierzi piirkonda, toimus arutelu järgmisest projekti ettevõtmistest. Külakostiks olid meie poolt kaasas õpilaste valmistatud raamatud "Kuidas Oleviste kirikut ehitati", CD-d esitlustega Tallinnast ja Tallinn postkaartidel. Projekti ettevõtmistega saab tutvuda algklasside maja Comenius stendidel.

Veebilehekülg http://outrescomenius.wix.com/outres kajastab projketi sündmusi ja seal on välja pandud kõik olulised materjalid. Meie koolis on partnerkoolide õpeajad 28.05-1.06.2014.