E-õpilaspileti fotod 16. jaanuariks

eÕPILASPILET JAKOB WESTHOLMI GÜMNAASIUMIS

2014. aasta veebruarist võetakse Jakob Westholmi Gümnaasiumis kasutusele elektrooniliselt loetavad õpilaspiletid ehk eÕpilaspiletid.

Selleks palume Teil saata digifoto (dokumendifoto) 16. jaanuariks meiliaadressile:

OPILASPILET@WESTHOLM.EE

Saata tuleb õpilase passipildiformaadis digifoto (.jpg faililaiendiga), failinimega kujul eesnimi_perekonnanimi_isikukood_klass.jpg

näiteks:          Kaarel_Tamm_39108151234_5c.jpg

või:                 Jaanus Markus_Meri_50001011234_7a.jpg

või:                 Grete-Anna_Mets_60201011234_5b.jpg

pilaspileti foto

Fotol ei tohi olla teisi isikuid ega muid objekte. Foto peab olema värviline. Foto taust peab olema hele, tasapinnaline, ühetooniline ning kontrastne näo ja juuste värviga. Foto ei tohi olla vanem kui 3 aastat, peab olema JPG-formaadis, passipildi mõõtmetega (minimaalselt 307 x 372 pikslit) ja mitte suurem kui 1 MB.

Pildi võid saada ka kodanikuportaalist http://www.eesti.ee/est/kodanik/ (sama pilt, mis on ID-kaardil).

TÄHELEPANU! Lugupeetud fotosaatja, palun pane manustatud FOTOFAILI NIMEKS isiku nimi koos isikukoodi ja klassiga, nii nagu ülevalpool näidatud. Meili pealkirjast või tekstist ei otsi süsteem nime üles.

Kauneid fotosid pealkirjadega MINA. jpg, pilt.jpg või mari.jpg ei oska arvuti kuidagi klapitada Teie või Teie lapse isikuga.

Ühtlasi palun kontrollida ka fotofaili suurus enne saatmist üle. Kaarte väljastava süsteemi andmemaht ühe faili kohta on 1MB ja suuremaid faile süsteem ei taha. Faili suurust saad vajadusel kontrollida arvutis klõpsates fotol parema hiirenupuga (Windows) või Ctrl+hiireklõps (Mac) ja valides Properties /Atribuudid.

Palume esitatud nõuetest rangelt kinni pidada, kuna nõuetele mittevastavaid fotosid õpilaspiletitele ei kanta ja ilma fotota pileteid ei väljastata!