Kutse Westholmi õhtule

Hea Jakob Westholmi Gümnaasiumi sõber!

JWG kutsub Sind osa saama Westholmi õhtust, mille eesmärgiks on tuua kokku inimesi, kellele kooli ajalugu, tänane käekäik ja tulevik korda lähevad. See on suurepärane võimalus saada kokku inimestega, kes on jaganud sama koolipinki, siin õpetajana töötanud või teistmoodi koolielule kaasa aidanud. Samuti on õhtule oodatud tänane koolipere, et arutleda üheskoos tulevikuvalikute üle.

Westholmi õhtu kavas on kooli direktor Rando Kuustiku ülevaade oma mõtetest seoses kooli tulevikuga, Arete Teemetsa muusikaline tervitus, lisaks avaneb võimalus osa saada JWG käekäiku käsitlevast arutelust. Samuti portreteeritakse igal Westholmi õhtul ühte kooli legendaarsetest õpetajatest, seekord on rõõm kohtuda Väino Aarpuuga. Loomulikult kuulub koosviibimise juurde ka võimalus lihtsalt heas seltskonnas mõtteid vahetada ja aega veeta.
Westholmi õhtu toimub 13. veebruaril algusega kell 18:00 kooli saalis.
Võimalusel anna palun oma tulekust märku e-posti aadressil vilistlaskogu@westholm.ee.
Kohtumiseni Westholmis!

JWG vilistlaskogu