Jakob Westholmi Sihtasutuse ja hoolekogu ühiskampaania"Kanna helkurit"

Kolmapäeva 22.jaanuari hommikul jälgisid kooli hoolekogu ja Jakob Westholmi Sihtasutuse nõukogu ning juhatuse liikmed, kas koolitulevad algklasside õpilased kannavad helkurit. Lapsed, kes olid helkuri unustanud, said kingituseks JW SA logoga helkuri ja nõuandeid, kuidas seda kinnitada ja kanda. Õpilastele jaotati 125 helkurit. 29.jaanuari hommikul toimus helkurite jagamine kooli saabuvatele õpilastele Kevade 8 koolimajas. Kuna enamikul õpilastest helkurit ei olnud, siis olid poole tunniga kõik helkurid jaotatud. Et autojuht pimedas liikuvat inimest juba varakult märkaks, on helkur ühtviisi vajalik nii täiskasvanule kui lapsele!

Tänud hoolekogu liikmetele Vello Viilopile ja Kristjan Melikovile, JW SA nõukogu liikmetele Kaido Kuusele, Kaia Riksonile, Kaido Tiislärile ja ajalehe Westpost algklasside maja toimetajatele Linneale, Katariinale ja Rebekale 4.b klassist.

Kasuta helkurit, see võib päästa sinu elu!