WESTFEST 2014 tulemused

Kooli solistide võistluse fotod Liisi Torv ja Martin Vähk

www.flickr.com/photos/116793485@N05/
www.flickr.com/photos/116925996@N08/
 

Tulemused:



I klass 

I koht                                          Meri Li Graps-Grafs

II-III koht ja publiku lemmik          Hannes Heinaste

II-III koht                                    Christina Veebel

Eripreemiad                                 Getter Mändmaa, Sanna Püssa

II-III klass

I koht                                          Uku Madis Vainu

II koht ja publiku lemmik               Elisabel Marciante

III koht                                        Emili Vanatalu

Eripreemiad                             Endrik Prank, Kärt Pukk, Cristiana Bonita Piipuu

IV-V klass 

I koht                                       Saskia Kelli Ruhno

II koht ja publiku lemmik            Mia Piir

III koht                                     Stella Marie Tohver

Eripreemiad                               Stefany Kaljut, Olaf Erik Vanatalu

žürii: Arete Teemets (laulja), Nele-Liis Vaiksoo (laulja), Hille Sav (EMTA üliõpilane, muusikaõpetaja), Tõnis Kaumann (helilooja, laulja), Johanna Eenma (laulja)  

 

VI-VII klass

I koht ja publiku lemmik                    Anett Õun

II koht                                              Eino Johannes Tiirinen

III koht                                             Mariliis Kalda

Eripreemia                                        Matthias Merelaine 

VIII-IX klass

I koht                                                Lilian Väli

II koht                                              Getter Kägu

III koht                                             Laura Rulli

Eripreemia ja publiku lemmik             Caroly Leppikson

Eripreemiad                   Kaarel Seljamäe, Anna-Maria Tael, Roland Greebe

X-XII klass

I koht ja publiku lemmik                    Eliise Põldma

II koht                                              Liisa Peri

III koht                                             Sofia Mihhailjova

Eripreemiad                                      Oliver Leisalu, Karl Erik Tass, Heleri Pärmik

žürii: Arete Teemets (laulja), Annely Leinberg (EMTA üliõpilane, muusikaõpetaja), Jaan Krivel (laulja), Nele-Liis Vaiksoo (laulja), Erik Meremaa (laulja), Ago Teppand (helilooja , muusik)

Ansambel koosseisus: Hendrik Soon (kitarr), Vladislav Reinfeldt (bass), Eno Kollom (trummid), Alla Eenma (süntesaator)

Klaveril juhendajad Grete Koik, Siiri Veskimäe, Irene Schifrin, Kaja Kaus, Alla Eenma Kitarridel Joonatan Poolma, Siim Hiob, basskitarril Joosep Võrno, trummidel Laurent Läheb
Taustalauljad Laura Christine Arba, Hasel Krimpus, Tuuli Teltvei, Monika VarterKerli Malleus , Agnes Leppik
Kontserdi juht Marii Rein Fotograafid Martin Vähk ja Liisi Torv
TÄNAME
korraldustoimkonda  Kaire Maalma, Heleri Pärmik, Merily Sell, Oliver Otsa, Bianca Saal, Margaret Ištšenko, Sten Joala ja teised tublid abilisedErilised tänud Indrek Eenmale (Premia Tallinna Külmhoone AS)

 


 

 

 

 

 

 

 

saurus cms