3.a klass edukas teatrifestivalil KRÕF

Laupäeval 5.aprillil toimus taas Tallinna  algklasside teatrifestival KRÕF. Meie kooli esindas väga edukalt 3.a klassi teatritrupp õpetaja Lea Heieri juhendamisel. Esitati  lapsevanem Kertu Vellerind`i poolt spetsiaalselt 3.a klassile kirjutatud näidend  "Vihmaloigu tn.5". Teatrifestivali žürii hindas 3.a klassi esinemist mitmete tänukirjadega:

• Aukiri kirevate karakterite, suurepärase lavastuse ja selge sõnakasutuse eest
  • Parim näitlejatöö Paul Pärtel Vellerind
  • Eripreemiad Arthur Rohan Ait ja Maria Saaron

Algklasside pere sai vahvatele näidendi tegelastele kaasa elada läbimängudel. Aitäh toreda elamuse eest ja palju õnne õpilastele ja õpetajatele, tänud autorile!

Kohtumiseni XXXIII Tallinna Vanalinna Päevade (24.05- 01.06) raames korraldataval teatripäeval 28.mail Bastioni aias.